توضیحات

هود باکسی مرکزی یکی از لوازم و وسایل مهم و کاربردی در تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد . این تجهیز در آشپزخانه صنعتی دارای جنس مقاوم، با کیفیت و بهداشتی بوده که معمولاً از استنلس استیل استفاده می‌شود که ابعاد آن و اگزاست فن نصب شده جهت تهویه، متناسب با فضای آشپزخانه و تعداد تجهیزات پخت معین می‌گردد که بودن آن امری ضروری در سلامت کلیه پرسنل در محیط کار آشپزخانه می‌باشد چرا که ذرات بخار روغن و غیره از محیط آشپزخانه، توسط این تجهیز تخلیه و هوای مطبوع جایگزین می‌کند.

به طور کلی هود باکسی مرکزی موجود در بازار به دو دسته تقسیم می‌شوند. هود باکسی مرکزی مکنده که هوا را مستقیما از محیط خارج می‌کنند و هود باکسی مرکزی تصفیه کننده که هوا و ذرات موجود در هوا را تا حد امکان گرفته و پس از تصفیه هوای سالم را وارد محیط می‌کند. هود باکسی مرکزی آشپزخانه صنعتی از نوع مکنده می‌باشد که با دارا بودن فیلتر اجازه ورود دوباره مواد خارج شده به محیط را نمی‌دهند. هود صنعتی باکسی مرکزی های شرکت مرسا تجهیز پیشگام از جنس ورق استنلس استیل 304 خشدار است که در دو نوع بگیر و نگیر با توجه به نیاز مشتری ساخته می‌شود.

این تجهیز بسته به نیاز مشتری و کاربری می‌تواند دارای اشکال متفاوتی باشد که با توجه به نوع کاربری محل مورد نظر، از رستوران و فست فود و … متغیر است. حتی محدودیت های موجود در محیط نیز می‌تواند بر اشکال استاندارد این تجهیز تأثیر گذاشته تا این تجهیز با شکل خاص در محیط ایجاد گردد. مانند مکان هایی که دارای فضای کمی هستند و یا ناهمگونی قسمتهای از دیوار یا کنج‌ها مانع از نصب این تجهیز به شکل استاندارد در آنجا می‌شود. به مشتریان گرامی توصیه می‌گردد در خصوص انتخاب این تجهیز صنعتی مناسب به پارامترهایی همچون مکان نصب این تجهیز نسبت به محلی که فرایند پخت در آن جا صورت می‌گیرد و همچنین قدرت مکنده یا سانتریفیوژ ، نوع و شکل لوله خروجی کانال هوا و هندسه هود صنعتی آشپزخانه باکسی مرکزی توجه داشته باشند.

قیمت هود باکسی مرکزی

هود باکسی مرکزی توسط کارخانه مرسا تجهیز تولید و با همان قیمت کارخانه و با کیفیت عالی و استاندارد معتبر به دست شما می رسد. این بدان معناست که هنگام خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی این کارخانه هیچ واسطه ای در میان شما و فروشنده وجود نخواهد داشت. برای دریافت آخرین لیست قیمت و مشاوره رایگان با کارشناسان مرسا تجهیز با ما تماس بگیرید .

تماس و دریافت لیست قیمت : 65610593-021

 

هود باکسی مرکزی

طراحی ، تولید ، کنترل کیفیت بسیار دقیق ، گارانتی و فروش

 

کد محصول : 2145
تماس با مرسا تجهیز

2 دیدگاه برای هود باکسی مرکزی تمام استیل

    پیامی

    لطفا جهت راه اندازی رستوران بنده را راهنمایی بفرمایید

    مدیر سایت

    لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *