توضیحات

در تجهیزات آشپزخانه صنعتی یکی از پرکاربردترین وسایل میز کار استیل دیواری می‌باشد. در واقع این میز کار از لحاظ عملکردی مانند بقیه میز کارهاست و همچنین از لحاظ ساختاری نیز مانند بقیه میز کارهای صنعتی است، با این تفاوت که در قسمتی از میز که به دیوار تکیه داده می شود از ورق استیل استفاده شده است از این رو به .این میز کار به دلیل داشتن لبه پشتی که به دیوار می چسبد میز کار استیل دیواری گفته می شود

از میز کار استیل دیواری جهت نگهداری ظروف، مواد غذایی و کارهای آماده سازی غذا در رستوران ها، فست فودها، هتل‌ها، تالار پذیرایی و دیگر آشپزخانه های صنعتی مکان‌های دولتی و خصوصی استفاده می‌گردد.

میز کار استیل دیواری به شکل خاصی طراحی شده است تا چندین کمک آشپز یا کارگر ساده در روبروی آن می‌توانند مشغول به کار آماده سازی غذا باشند.با توجه به ظرفیت آشپزخانه صنعتی، این تجهیز بنا به سفارش مشتری در ابعاد مورد نظر و یا استاندارد قابل طراحی و ساخت می‌باشد. میز کار استیل دیواری از ورق و پروفیل استیل مرغوب مورد تایید وزارت بهداشت تولید می‌گردد.

قیمت میز کار دیواری باتوجه به ساخت تجهیز مطابق با متریال کاربردی، ابعاد و … بستگی دارد. این میز کار از پایه‌های پروفیلی استیل، ورق استیل با ضخامت مشخص، در ابعاد و اندازه مورد نظر و همچنین نحوه طراحی و اتصال آنها تشکیل شده است که بسیار در قیمت میز تاثیر گذار است. به همین منظور در هنگام خرید این تجهیز به شما توصیه می‌شود با کارشناسان شرکت مرسا تجهیز تماس بگیرید.

میز کار استیل (stainless steel work table ) یکی از پرکاربردترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی در واحد آماده سازی و یا سرو مواد غذایی می‌باشد که در رستوران ، فست فود ، کترینگ ، فود کورت ، کافی شاپ و شیرینی پزی ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. گروه صنعتی مرسا تجهیز پیشگام یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی می‌باشد که که قادر است در کوتاهترین زمان ممکن، مطابق سفارش مشتریان محصول با کیفیت ارائه نماید. میز کار استیل تولید این مجموعه نسبت به خیلی از محصولات مشابه در بازار این صنعت، به لحاظ زیبایی، بهداشت و کیفیت، استحکام و کارایی بسیار مطلوب و مورد پسند خریداران بوده و از متریال مرغوب و دارای مقاومت بالا برای ساخت آنها استفاده شده است.

میز کار استیل صنعتی در دو نوع دیواری و مرکزی، رویه چوبی یا تفلونی جهت خرد کردن گوشت و دیگر مواد غذایی، مشبک جهت شستشو سبزی و … می‌باشد که حسب سفارش مشتریان دارای رف و طبقه، کف مسطح یا پاتراکی ساخته می‌شود و هریک بنا به کاربرد خود در آشپزخانه صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول متنوع را بصورت مجزا در سایت این مجموعه با کلیه اطلاعات مربوط به آنها در اختیار مشتریان گرامی می‌باشد.

میز کار استیل دیواری یا میز کار استیل کناری نیز به لحاظ عملکرد و ساختار و ابعاد، دیگر بقیه میز کار هاست، با این تفاوت که در قسمتی از میز که به دیوار تکیه داده می شود از ورق استیل به‌شکل لبه‌ دار استفاده شده است. از این رو، به این میز کار به دلیل داشتن لبه پشتی که به دیوار می چسبد میز کار استیل دیواری گفته می شود.

میز کار استیل دیواری به شکل خاصی طراحی شده است تا چندین کمک آشپز یا کارگر ساده در روبروی آن می‌توانند مشغول به کار آماده سازی غذا باشند. میز کار استیل دیواری در شرایط استاندارد مطابق با تسلط سرآشپز در ارتفاع مطلوب ساخته می‌شود. ارتفاع پیشنهادی در ساخت این تجهیز معمولاً 90 سانتیمتر می‌باشد و با توجه به حجم کار و فضای مورد نظر ابعاد میز کار متغیر است. ابعاد رایج میز کار استیل که در بازار موجود است؛ 90×40×40 ، 90×65×110 ، 90×80×110 ، 90×65×120، 90×65×150 ، 90×65×190 می‌باشد. با توجه به ظرفیت آشپزخانه صنعتی ، این تجهیز بنا به سفارش مشتری نیز در ابعاد مورد نظر و یا استاندارد قابل طراحی و ساخت می‌باشد.

قیمت میز کار استیل صنعتی ، بستگی به ساخت تجهیز مطابق با متریال کاربردی، ابعاد، دارا بودن کف و طبقه و نوع مسطح و یا پاتراکی و … دارد. میز کار استیل معمولاً از پایه‌های پروفیلی استیل، ورق استیل با ضخامت مشخص، در ابعاد و اندازه مورد نظر و همچنین نحوه طراحی و اتصال آنها تشکیل شده است که بسیار در قیمت میز تاثیر گذار است. همچنین از MDF و یک لایه استیل در زیر رویه جهت تقویت و صداگیری استفاده می‌شود. به همین منظور در هنگام خرید این تجهیز به شما توصیه می‌شود با کارشناسان شرکت مرسا تجهیز تماس بگیرید.

 

کد محصول : 1212

 
تماس با مرسا تجهیز

3 دیدگاه برای میز کار استیل دیواری

  رضایی

  به مشاوره جهت تاسیس فست فودی نیاز دارم

  مدیر سایت

  با ما تماس بگیرید

  Mohammad

  Good

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *