توضیحات

سالاد بار نما چوبی یکی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد و به میزهایی که گفته می شود که به منظور عرضه غذا و مخلفات در رستوران ها و تالارها استفاده می شود و بجهت تطابق و هارمونی با محیط و زیبایی ظاهری از نمای چوب استفاده می شود . میز سالادبار نما چوبی معمولاً در سلف سرویس ها ، تالارها و رستوران هایی که انتخاب غذا را به عهده مشتری می گذارند استفاده می شود. میز سالادبار فول سرویس نیز انواع غذا را به مشتری نشان می دهد، اما آماده سازی سفارش به عهده صاحب رستوران و فست فود است. سلف سرویس تشکیل شده از چندین نوع کانتر ، با کاربری های مختلف و هر کدام نسبت به طراحی و خط سلف سرویس دارای ابعاد مختلف می باشد.
سلف سرویس را نیز می توان به گونه ای طراحی کرد که دکوراسیون داخلی هارمونی داشته باشد و در نمای جلوی آن از متریالی چون سنگ چوب MDFو سنگ مصنوعی استفاده کرد.

قیمت میز سالادبار نما چوبی به نسبت نوع و اندازه سفارش متغیر است.

میز سالادبار نما چوبی در سه نوع یک طرفه، دو طرفه و فول سرویس ارائه می گردد و با بهترین کیفیت ورق های استیل در کارخانه شرکت مرسا تجهیز طراحی و تولید می گردند و مورد تایید وزارت بهداشت می باشد.

شما می توانید اطلاعات فنی این تجهیز شامل ابعاد ، جنس بدنه ، ضخامت ، اسکلت بدنه ، جنس رویه ، امکانات و ویژگی ها را در همین صفحه و در قسمت اطلاعات بیشتر ملاحظه بفرمایید .

همانند سایر محصولات شرکت مرسا تجهیز،طراحی و کاربری سالاد بار نما چوبی بصورتی انجام شده است که بیشترین ارزش ممکن در برابر هزینه را برای شما دارد.

برای تعیین قیمت سالاد بار نما چوبی لازم است که ابعاد فضای در نظر گرفته شده مشخص شود. بدین منظور، شما می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و از این محصول با کیفیت عالی، ورق استیل ضد زنگ با مناسب ترین قیمت همراه با نصب به صورت سفارشی بهره‌مند شوید.

همانطور که گفته شد سالاد بارها در دو نمای چوبی و استیل ساخته می شوند که سالاد بار نمای استیل دوام پایدار تری دارد و از نظر بهداشتی بهتر است و سالا بار نما چوبی به جهت تطابق و هارمونی با فضای محیط و زیبایی ظاهری اثربخش خواهد بود. سالادبار سالاد بار نما چوبی جهت سرو سالاد توسط مشتری در پذیرائی رستوران قرار می‌گیرد و بنا به سفارش مشتری دارای تعداد مشخصی بن ماری 1/2 با عمق 20 بوده که بر روی سالاد بار در محفظه مخصوص قرار می‌گیرد که از قسمت زیر سرمادهی می‌شود. بر روی سالاد بار نما چوبی تولید شرکت مرسا تجهیز به طور معمول بن ماری 1/2 نصب می‌ گردد و قابل ساخت بر اساس بن ماری های 1/1 ، 1/3، 1/4 و 1/6 نیز می باشد که بنا به نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

همچنین بر روی میز سالاد بار ، اورشلف (Over Shelf) با نمای فلکسی در دو سمت آن با ارتفاع مشخص قابل نصب می‌باشد که در کنار آن لامپ های ال ای دی (LED) برای روشنایی روی سالادبار زیر اورشلف نیز می‌توان تعبیه کرد. قیمت میز سالاد بار نما چوبی به نسبت نوع و ابعاد سفارشی متغیر است. میز سالاد بار نما چوبی در سه نوع یک طرفه ، دو طرفه و فول سرویس ارائه می‌گردد و با بهترین کیفیت ورق های استیل در شرکت مرسا تجهیز طراحی و تولید می‌گردد و مورد تایید وزارت بهداشت می باشد.

قسمت پایین این میز می تواند بر اساس نیاز مشتری تولید گرما و یا سرما داشته باشد. لازم به ذکر است که سالاد بار نما چوبی صرفا به منظور سرو سالاد در حجم وسیع مورد استفاده قرار می گیرد و کاربردی در زمینه طبخ غذا ندارد. برای تعیین قیمت سالاد بار نما چوبی لازم است که ابعاد فضای در نظر گرفته شده مشخص شود. بدین منظور ، شما می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و از این محصول با کیفیت ، و قیمت مناسب همراه با نصب به صورت سفارشی بهره‌مند شوید.

 

کد محصول : 3205

 

تماس با مرسا تجهیز

اطلاعات بیشتر

ابعاد

ابعاد سالاد بار چوبی با توجه به فضای موجود در مکان توسط کارشناسان این شرکت تعیین می‌گردد.

ابعاد بن ماری

1/1 1/2 ، 1/3 ، 1/4 ، 1/6

جنس بدنه

ورق استیل، چوب، سنگ مصنوعی

ضخامت ورق

0.8 mm

اسکلت بدنه

قوطی پروفیل استیل

2 دیدگاه برای سالاد بار نما چوبی

    گلار

    لطفا تصاویر محصول را ارسال بفرمایید

    مدیر سایت

    ارسال گردید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *