توضیحات

تاپینگ بستنی (Ice Cream Toppings) یک یخچال ویترینی افقی و یکی از پرکاربردترین تجهیزات برودتی بالای صفر است که در اکثر شیرینی فروشی ها و بستنی فروشی و آبمیوه فروشی ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تجهیز، دارای بدنه استیل، ویترین نمایش با نورپردازی و ظروف استیل بن ماری مناسب جهت قرار گرفتن انواع بستنی های میوه ای ، شکلاتی ، سنتی و فالوده در ویترین بستنی فروشی و آبمیوه فروشی می‌باشد که از آن برای خنک نگهداشتن بستنی با طعم های متفاوت که نیاز به دمای سرد جهت نگهداری دارند، استفاده می‌شود. این تفکیک و دسته بندی سبب می‌شود حسب ذائقه و انتخاب مشتری، طعم بستنی مورد نظر سرویس دهی شود.

 

تاپینگ بستنی مرسا تجهیز
تاپینگ بستنی

 

همانطور که اشاره شد بر روی این تجهیز تعداد مشخصی ظروف بن ماری قرار می‌گیرد که با توجه به اندازه دستگاه و ابعاد بن ماری متغیر است که متداول‌ترین آنها به شرح ذیل است؛

  • تاپینگ مدل مکعبی ، شیشه خم ، ابعاد ۲۰۰×۱۱۵×۱۳۳.۵ سانتیمتر، تعداد بن ماری 1/2: ۱۲ تا و تعداد بن ماری 1/3: 20 تامی باشد.
  • تاپینگ مدل مکعبی ، شیشه خم ، ابعاد ۱۸۰×۱۱۵×۱۳۳.۵ سانتیمتر، تعداد بن ماری 1/2: ۱۲ تا و تعداد بن ماری 1/3: 18 تا می‌باشد.
  • تاپینگ مدل مکعبی ، شیشه خم ، ابعاد ۱65×۱۱۵×۱۳۳.۵ سانتیمتر، تعداد بن ماری 1/2: ۱0 تا و تعداد بن ماری 1/3: 16 تا می‌باشد.
  • تاپینگ مدل مکعبی ، شیشه خم ، ابعاد ۱35×۱۱۵×۱۳۳.۵ سانتیمتر، تعداد بن ماری 1/2: 8 تا و تعداد بن ماری 1/3: 14 تا می‌باشد.
  • تاپینگ مدل مکعبی ، شیشه خم ، ابعاد ۱30×۱۱۵×۱۳۳.۵ سانتیمتر، تعداد بن ماری 1/2: 8 تا و تعداد بن ماری 1/3: 12 تا می‌باشد.
  • تاپینگ مدل مکعبی ، شیشه خم ، ابعاد ۱10×۱۱۵×۱۳۳.۵ سانتیمتر، تعداد بن ماری 1/2: 6 تا و تعداد بن ماری 1/3: 10 تا می‌باشد.

محصولات پیشنهادی این شرکت؛ تاپینگ بستنی میوه ای دوازده کاسه ، تاپینگ بستنی میوه ای ایتالیایی ، تاپینگ کالسکه ای چرخ دار ، تاپینگ بستنی نوفراست ، تاپینگ بستنی استیل طلایی برند نارسیس 11 لگن ، تاپینگ بستنی میوه ای ، تاپینگ بستنی اسکوپی ، تاپینگ بستنی طرح اوگور ترکیه (ugur)

نحوه انتخاب و خرید این تجهیز بر مبنای فضا و ظرفیت مورد نیاز مشتریان بوده و قیمت آن با توجه به ابعاد، متریال و مشخصات فنی دستگاه مشخص می‌گردد. که می توانید پس از مشاوره با کارشناسان شرکت مرسا تجهیز پیشگام اطلاعات لازم جهت خرید را دریافت نمایید.

 

قیمت تاپینگ بستنی

این تجهیز توسط کارخانه مرسا تجهیز تولید و با همان قیمت کارخانه و با کیفیت عالی و استاندارد معتبر به دست شما می رسد. این بدان معناست که هنگام خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی این کارخانه هیچ واسطه ای در میان شما و فروشنده وجود نخواهد داشت. برای دریافت آخرین لیست قیمت و مشاوره رایگان با کارشناسان مرسا تجهیز با ما تماس بگیرید .

تماس و دریافت لیست قیمت : 65610593-021

کد محصول : 1101

 

تاپینگ بستنی

طراحی ، تولید ، کنترل کیفیت بسیار دقیق ، گارانتی و فروش

 

تماس با مرسا تجهیز

1 دیدگاه برای تاپینگ بستنی

    اسدی

    لیست قیمت لطفا

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *