توضیحات

بلدرچین گردان یا بلدرچین پز تنوع زیادی دارد و در ابعاد و اشکال مختلف به منظور استفاده در تجهیزات آشپزخانه صنعتی ساخته می شود ولی چیزی که در همه آنها مشترک است. سیخ های گردان و مشعل حرارتی است. امروز جلب سلیقه های مختلف مشتریان بسیار مهم است و توجه بیشتر مشتریان به غذاهای کبابی و بدون روغن است و بلدرچین ، کبک ، ماهی ، ران و کتف و بال مرغ از بهترین غذاهای کبابی است که امروزه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

این غذاها را می توان به عنوان یک میان وعده یا یک وعده غذایی کامل و سالم استفاده کرد. در این دستگاه ها تکه های گوشت توسط حرارت ایجاد شده از شغل ها به آرامی کباب شده و بسیار خوشمزه و دلپذیر می شوند.

در ادامه چند نمونه از بلدرچین گردان های ساخت گروه صنعتی مرسا تجهیز را جهت تجهیزات آشپزخانه صنعتی بررسی می کنیم.

بلدرچین گردان دو سیخ ایستاده:

این دستگاه دارای دو محور عمودی است که توسط یک الکترو موتور به حرکت در می آیند. هر محور دارای 8 سیخ و هر سیخ دارای 10 شاخک کوچک است که می توان به هر شاخک یک بلدرچین یا کبک آویزان کرد. حرارت آن از طریق مشعل های گازی لوله ای ایستاده که در طرفین هر سیخ تعبیه شده است، تامین می شود. در چهار طرف دستگاه شیشه های مقاوم پر حرارت وجود دارد و در سقف دستگاه چراغ مقاوم به حرارت برای تامین نور دستگاه وجود دارد.

بلدرچین گردان تک محور:

این دستگاه دارای یک محور گرد است که اطراف آن 8 میله عمودی است که بر روی هر میله 6 شاخک وجود دارد. سه طرف دستگاه از شیشه حرارتی است و بدنه دستگاه تماما از ورق استیل است. در زیر دستگاه برای راحتی جابه جایی چرخ در نظر گرفته شده است. حرارت دستگاه می تواند از گاز شهری یا کپسول باشد.

قیمت پاستاپز

پاستاپز توسط کارخانه مرسا تجهیز، با همان قیمت کارخانه کیفیت عالی و استاندارد معتبر به دست شما می رسد. این بدان معناست که هنگام خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی این کارخانه هیچ واسطه ای در میان شما و فروشنده وجود نخواهد داشت. برای دریافت آخرین لیست قیمت و مشاوره رایگان با کارشناسان مرسا تجهیز با ما تماس بگیرید .

تماس و دریافت لیست قیمت : 65610593-021

 

کد محصول : 2109
تماس با مرسا تجهیز

2 دیدگاه برای بلدرچین گردان

    امینی

    به مشاوره جهت تاسیس فست فودی نیاز دارم

    مدیر سایت

    با سلام ، لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *