توضیحات

مستر شف یکی از تجهیزات پرکاربرد و چند کاره در تجهیزات آشپزخانه صنعتی به عنوان تجهیزات پخت پیکیجی کامل از انواع اجاق پخت و سرخ کن می باشد . شرکت مرسا تجهیز پیشگام همواره در تولید تجهیزات خود ، به دنبال بهترین نوع سرویس دهی با راندمان بالا بوده که به سر آشپز و مجموعه تیم آشپزخانه کمک خواهد کرد در مدت زمان کوتاه با در اختیار داشتن کلیه شرایط و امکانات پخت ، پاسخگوی خوراک سفارش داده شده از سوی مشتریان باشد.

دستگاه اجاق ترکیبی مرکزی ( جزیره ) یا کناری با عنوان شناخته شده مستر شف ( MASTER CHEF ) ، تجهیز پیشنهادی شرکت مرسا تجهیز پیشگام می باشد که با آن شما قادر خواهد بود مطابق برنامه سفارش در یک نظم و قاعده خاصی همزمان چند پخت را بطور کامل مدیریت کنید . این تجهیز ، دارای رویه و سطح کار یکپارچه واج تکنولوژی فوق العاده ای می‌باشد . طراحی ویژه و ظرفیت و راندمان کاری مستر شف بالا بوده که این موضوع محصول معرفی شده را به یک تجهیز منحصر به فرد در تجهیزات آشپزخانه صنعتی مبدل کرده است.

همچنین طراحی منحصر به فرد اجاق ترکیبی MASTER CHEF به شما این امکان را خواهد داد که در زمان ، ابزار آشپزی ، فضای کاری آشپزخانه و انرژی صرفه جویی نمایید . سطح پخت در اجاق ترکیبی مستر شف به علت یکپارچه بودن قابل رویت بوده و سر آشپز با تسلط کامل ، قادر به کنترل کلیه شرایط پخت سفارش داده شده می باشد که در هر زمان با توجه به تنوع منوی غذایی بهترین سرویس ارائه خواهد شد و به علت متمرکز بودن این دستگاه ، گردش کار در بین پرسنل آشپزخانه بدون تداخل از نظم و ترتیب خاصی برخوردار خواهد بود .

طرح اصلی اجاق ترکیبی مرکزی مستر شف معمولاً از انواع شعله های رو باز و شعله رو بسته همچون پاستا پز ، اجاق رو بسته ، اجاق چهار شعله ، اجاق وک ، اجاق کباب پز ، سرخ کن ، انواع گریل تخت و ذغالی، فر پخت و در کنار آن کانتر گرم تشکیل شده است . باید در نظر داشت با این حجم از پخت ، حتما شرایط تهویه مناسب را برای آشپزخانه خود در قالب یک هود صنعتی در ابعاد مشخص محیا سازید . جهت اطلاع از قیمت ، مشخصات دقیق و همچنین نوع بهره وری از دستگاه اجاق ترکیبی ، با کارشناسان شرکت مرسا تجهیز پیشگام تماس حاصل فرمایید.

 

اجاق ترکیبی یا مستر شف آشپزخانه صنعتی
اجاق ترکیبی یا مستر شف

 

 

 

قیمت اجاق ترکیبی یا مستر شف

اجاق ترکیبی یا مستر شف توسط کارخانه مرسا تجهیز تولید و با همان قیمت کارخانه و با کیفیت عالی و استاندارد معتبر به دست شما می رسد. این بدان معناست که هنگام خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی این کارخانه هیچ واسطه ای در میان شما و فروشنده وجود نخواهد داشت. برای دریافت آخرین لیست قیمت و مشاوره رایگان با کارشناسان مرسا تجهیز با ما تماس بگیرید .

تماس و دریافت لیست قیمت : 65610593 -021