توضیحات

یخچال اکواریومی یکی از الزامی ترین وسایل و تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که بدون ان نگهداری مواد غذایی عملا غیر ممکن است یخچال در انواع مختلف و با ابعاد مختلف ساخته می شود و بسته به کاربر و نیاز مشتری بایستی انتخاب شود یخچال ها عموما از یک موتور کمپرسور سرد که وظیفه فشرده کردن و منتق گردن گاز برودتی را بر عهده دارد به همراه یک سیستم خنک کننده و یک اتاقک تشکیل شده اند.به قسمتی از سیستم خنک کننده که در داخل یخچال قرار می گیرد اواپراتور نامیده می شود و قسمتی که خارج از اتاقک یخچال قرار دارد کندانسور نامیده می شود. یخچال ها در تجهیزات آشپزخانه صنعتی از نظر شکل ظاهری به دسته های زیر تقسیم می شوند:

1-یخچال ویترینی ایستاده 2- یخچال ویترینی خوابیده 3- یخچال روی میز کاری

4- یخچال صندوقی 5-یخچال جلو باز (پرده هوایی)

یخچال های ویترینی عموما جهت نگه داری انواع مواد غذایی به صورت نمایشی مورد استفاده است.

یخچال های استاده را به دو صورت یک طرف نما و دو طرف نما می توان ساخت.

یخچال های ویترینی خوابیده در فروشگاه های قنادی و پروتیینی مورد استفاده است

یخچال های رویه میز کاری که بصورت افقی ساخته می شود و از سقف انها به عموان میز کار استفاده می شود

یخچال های جلو باز نیز در فروشگاه های زنجیره ایی فروش مواد غذایی و هایپر مارکت ها مورد استفاده است

برای قنادی ها و کافی شاپ ها مجهزترین و بروزترین یخچال ، یخچال اکواریومی یا تمام شیشه می باشد. این یخچال ها در ابعاد مختلف و با طرح های مطابق سلیقه مشتری ساخته می شود که دارای نمای شیشه وسیع و بدنه مستحکم استیل در کناره ها و پشت می باشد.بدنه اصلی دستگاه از استیل ساخته شده و عایق ان پلاستوفرم است.طبقات دستگاه عمدتا از شیشه می باشد و برای زیبایی بیشتر از نور LED برای نور پردازی ان استفاده شده است.

در نمای جلو این گونه یخچال ها می توان از انواع استیل های طرح دار و یا رنگی جهت زیبایی بیشتر استفاده نمود.

موتور یخچال های اکواریومی در تجهیزات آشپزخانه صنعتی عمدتا از مارک سکاپ دانفوس است

این گونه یخچال ها در کافه ها جهت نگهداری کیک ، دسر و انواع شیرینی مورد استفاده است و در تریا ها جهت نگهداری میوه های تازه ابمیوه و …مورد استفاده است .در قنادی ها جهت نگهداری انواع شیرینی تر و کیک تولد مورد استفاده می باشد .همچنین نمونه بدون موتور ان در قنادی ها که به ویترین خشک معروف است جهت نگهداری شیرینی خشک مورد استفاده است.

ابعاد استاندار این یخچال در در طول 120 150 190 سانتی متر است و عمق استاندارد انها 75 سانتی متر می باشد و ارتفاع ان با توجه به نوع کاربردی از 140 تا 200 سانت می باشد

قیمت یخچال اکواریومی

یخچال اکواریومی توسط کارخانه مرسا تجهیز تولید و با همان قیمت کارخانه و با کیفیت عالی و استاندارد معتبر به دست شما می رسد. این بدان معناست که هنگام خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی این کارخانه هیچ واسطه ای در میان شما و فروشنده وجود نخواهد داشت. برای دریافت آخرین لیست قیمت و مشاوره رایگان با کارشناسان مرسا تجهیز با ما تماس بگیرید .

تماس و دریافت لیست قیمت : 65610593-021

کد محصول : 1127

 

یخچال اکواریومی

طراحی ، تولید ، کنترل کیفیت بسیار دقیق ، گارانتی و فروش

تماس با مرسا تجهیز

1 دیدگاه برای یخچال اکواریومی

    علیمی

    لطفا جهت راه اندازی رستوران بنده را راهنمایی بفرمایید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *