توضیحات

بریدینگ یا پودر زن از تجهیزات آماده سازی مرغ سوخاری یا مرغ کنتاکی، شنیسل، قارچ سوخاری، میگو سوخاری، ماهی سوخاری، سیب زمینی سوخاری بوده که مجهز به یک برس می باشد که پس از مرینه کردن مرغ توسط مرینیتور مرغ‌ها برای پودر زدن به دستگاه بردینگ انتقال یافته و در آن ادویه‌ها و پودر را بهم می‌زند و گلوله های خمیر اضافی را الک می‌کند که در نهایت برای پخت آماده شود.

بریدینگ مرسا تجهیز
بریدینگ آشپزخانه صنعتی

همانطور که اشاره شد دستگاه بردینگ در تجهیزات آشپزخانه صنعتی دارای الک اتوماتیک می‌باشد که آردهای ضایعاتی را الک نموده و باعث مصرف بهینه آرد سوخاری می شود. فرآیندی کاملا منحصر بفرد، که مانع از خرد شدن گلوله های خمیر و خذف صدای الک می‌شود و در هنگام ترکیب مواد با یکدیگر قادر به جدا نمودن ضایعات پودر می باشد. شما می توانید از پودر سوخاری آماده نیز استفاده بفرمایید یا خودتان پودر سوخاری تهیه کنید که در هر دو صورت لازم است بدانید پودر سوخاری یا آرد سوخاری معمولا از نان های حجیم تهیه می شود.

 

این نان ها به شکلی در برابر گرما قرار می گیرند که نم آنها از بین برود و به صورت خشک بیرون آیند. آرد سوخاری و پودر سوخاری دو فرآورده از یک خانواده هستند. اگر این نان خشک شده را پودر کنیم پودر سوخاری و اگر به صورت آرد درآوریم ، آرد سوخاری به دست می آید. در واقع، نان تست چنانچه به فروش نرود ، به دلیل بیات شدن دیگر به شکل نان قابل مصرف نبوده و اگر دچار فساد نشده باشند دوباره به کارخانه باز می گردند و مجدداً در فر قرار می گیرند تا به صورت خشک شده درآیند. این فرایند درباره نان هایی که قالب آنها دچار اشکال شده نیز رخ می دهد. پس از این مرحله ، آنها را آسیاب و به شکل آرد سوخاری بسته بندی و روانه بازار می کنند. ادویه درون پودر سوخاری نقش مهمی دارد که معمولا شامل پودر سیر، پودر موسیر، زعفران، کمی دارچین، فلفل قرمز و مقدار کمی آویشن هست.

 

کیفیت ساخت دستگاه بردینگ (Breading Machine) به قدری بالاست که با توجه به قیمت مناسب خود توان رقابت با دستگاه‌های مشابه خارجی در این زمینه را دارد. همچنین این دستگاه در سراسر دنیا در رستوران های متفاوت استفاده می‌شود و همچنین یکی از کاربردی ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی و ماشین‌آلات آماده سازی کنتاکی می باشد و ساخت امریکاست.

 

کد محصول : 2125

اطلاعات بیشتر

جنس بدنه

تمام استیل

امکانات

دارای ۲ لگن پلاستیکی و ۲ سطل استیل به همراه توری استیل, دارای موتور الک آرد, مجهز به یک برس که ادویه ها و پودر را بهم می زند و گلوله های خمیر اضافی را الک می کند.

ویژگی ها

کاملاً بهداشتی

1 دیدگاه برای دستگاه بریدینگ

    کریمی

    لطفا جهت راه اندازی رستوران بنده را راهنمایی بفرمایید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *