توضیحات

دستگاه خلال کن یکی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی می‌باشد که در بخش آماده سازی از آن استفاده می‌گردد. این دستگاه در اکثر فست فود ها و رستوران ها موجود می باشد که بستگی به منوی غذایی و نیاز تجهیزات آشپزخانه صنعتی دارد. شاید کمتر غذایی را بتوان در منوی غذایی ما ایرانی‌ها پیداکرد که در آن از موادی مانند سیب‌زمینی یا پیاز و… استفاده نشود. دستگاه خلال کن صنعتی با توجه به کارایی و اهمیت آن، در اکثر آشپزخانه های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد و می تواند تا ظرفیت 420 کیلوگرم در ساعت، با افزایش سرعت و بالا رفتن راندمان پاسخگو بوده و در برآورده شدن نیاز مشتری و رضایت آنها در رستوران ‌ها و فست فود ها تاثیر به سزایی داشته باشد.

دستگاه خلال کن هالد مناسب‌ترین تجهیز برای آشپزخانه هاي با حجم کوچکتر می‌باشد. این دستگاه برای کسانى که نیاز همزمان به کیفیت و قدرت یک دستگاه حرفه ای را دارند، طراحى شده است. اندازه نسبتاً کوچک دستگاه خلال کن چندین مزیت را به همراه دارد. اول اینکه فضای زیادی در آشپزخانه نمی‌گیرد. دوم آنکه دستگاه خلال کن به علت وزن سبک و دستگیره ای که به همراه دارد حمل و جا به جایی آن آسان می‌باشد. از دیگر مزایای دستگاه خلال کن، قدرت بسیار بالای موتور آن بوده که با توجه به طراحی ارگونومیک و کاربردی آن، سرعت خروجی بسیار بالا و برش مواد غذایی خلال شده بسیار با کیفیت و منظم می باشد و کمترین ضایعات را دارد. همچین تیغه استیل دستگاه خلال کن قابل تعویض است.

دستگاه خلال کن به عنوان یک دستگاه رومیزی در تجهیزات آشپزخانه صنعتی استفاده می‌شود. این دستگاه دارای سنسور و قطعات با کیفیت بوده که امنیت کاربران را هنگام کار تضمین می‌کند و با توجه به اهمیت امنیت در این دستگاه اگر سیلندر تغذیه برداشته شود برق نیز قطع مى‌گردد و در نتیجه امنیت چند برابر شده و هیچ خطری برای شروع کار با دستگاه با تیغه های بدون حفاظ وجود ندارد. در دستگاه خلال کن به علت سادگی در جداسازی قطعات و متعلقات آن، شست‌شو و تمیزکاری دستگاه بسیار سریع و آسان می‌باشد و کلیه قطعات دستگاه از مواد تأیید شده استاندارد بهداشتى ساخته شده است.

دستگاه خلال کن هالد یکی از بهترین و پراستفاده‌ترین خلال کن های موجود در بازار می باشد. این دستگاه در مدل های مختلفی چون HALLDE RG 100 ، HALLDE RG 200 ، HALLDE RG 250 ، HALLDE RG 400 ساخته شده است که هر کدام مشخصات و قابلیت های مخصوص به خود را دارند و می‌توان با توجه به نیاز، یکی از آنها را انتخاب کرد.

دستگاه خلال کن HALLDE RG 200 یکی از متداول‌ترین خلال کن‌ های بخش آماده سازی در تجهیزات آشپزخانه صنعتی می‌باشد. این دستگاه ساخت کشور سوئد است و مجهز به میکرو سوئیچ می‌باشد که در صورت باز شدن درب بالایی به صورت خودکار خاموش می‌شود. دستگاه خلال کن صنعتی دارای مکانیزم روشن و خاموش خودکار می‌باشد که پس از اتمام مواد اولیه به صورت خودکار خاموش شده و دوباره با اضافه شدن مواد اولیه به کار می‌افتد.

 

کد محصول : 1206
تماس با مرسا تجهیز

1 دیدگاه برای خلال کن

    رضوی

    قیمت لطفا

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *